Ray-Ban Gözlüklerin Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ray-Ban Gözlüklerin Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?


Ray-Ban 80 yılı aşkın bir süredir güneş gözlüğü üreten en popüler gözlük markaları arasında yer almakta. Bir Ray-Ban satın almak istediğinizde en az 250-350 TL’yi gözden çıkarmaya karar vermişsiniz demektir. Bu durumda haklı olarak orijinal olduğundan emin olmak istersiniz. Dünyada Ray-Ban güneş gözlüklerinin kopyasını üreterek bunları piyasaya süren sayısız şirket bulunmakta. Ray-Ban firması bunu engellemek için gözlüklerini, cam üzerindeki logo, gözlükle birlikte verilen temizleme bezindeki kırmızı fon üzeri Ray-Ban yazısı ve diğer taklit edilmesi zor (daha doğrusu pahalı) olan bazı özelliklerle üretmektedir.

Ray-Ban marka bir güneş gözlüğü satın alırken, alacağınız gözlüğün orijinal olup olmadığını anlamanız için işte size bazı ipuçları:

Ray-Ban tarafından üretilen bir güneş gözlüğünün kutusundan çıkan kitapçıkta logo, seri numarası, üretici ve dağıtıcı detayları, gözlük camı, çerçeve türü için bir etiket ve model numarası gibi gözlükle ilgili bütün ayrıntılar yer alır. Alacağınız güneş gözlüğünün kutusunda Ray-Ban etiketi yoksa o gözlük büyük olasılıkla orijinal değildir.

Ray-Ban gözlük camının üst tarafında da lazerle işlenmiş “Ray Ban” yazısı bulunur. Eğer bu logo camın alt tarafındaysa veya işçilik kötüyse gözlük sahtedir.

Ray-Ban güneş gözlüklerinde alın ve buruna yerleştirilen aparatların altında RB şeklinde oyulmuş bir Ray-Ban logosu vardır. Bu logo yoksa o gözlük sahtedir.

Dünyanın en çok tercih edilen güneş gözlüğü markalarından olan Ray-Ban’ın tüm gözlük modellerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, tüm ürün kategorilerinde en uygun fiyat garantisi ve %100 orijinal ürün teminatı sunuyor.


+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle