Buypasa.com’da Apple Watch Ön Siparişleri Başlıyor

Buypasa.com’da Apple Watch Ön Siparişleri Başlıyor


Apple Watch 2010 yılındaki iPad’den bu yana Apple’ın çıkardığı ilk yeni ürün. Steve Jobs’tan sonra göreve gelen CEO Tim Cook’un en önemli sınavı. Lansman öncesindeki konuşmalarında Cook, Nike+ FuelBand’i severek kullandığını açıklamıştı. Sensörlerin yaygınlaştığını ve giyilebilir bilgisayarların gelecekte çok daha popüler olacağını söylüyordu. Ama piyasadaki giyilebilir bilgisayarların yeterli olmadığını ifade etti. Apple Watch işte bu fikirden doğdu.

Saatin tasarımı oldukça etkileyici. Metal ve camın uyumu harika. Farklı kayış modellerini deneyerek değişik görünümler elde etmek mümkün.

Cihazdaki bazı yeni teknolojiler, mesajlaşma anlayışımızı değiştirecek özellikler taşıyor. Örneğin, “Digital Touch” ekranda yaptığınız bir çizimi veya tıklamayı, arkadaşınıza mesaj olarak atıyor. Dokunma hissi oluşturan “Taptic Engine” bir başka Apple Watch kullanıcısına kalp atışınızı gönderiyor. Aynı şekilde onun kalp atışını da bileğinizde hissediyorsunuz. “Force Touch” esnek Retina ekrandaki hafif dokunuş veya güçlü basma hareketi arasındaki farkı anlıyor ve ona göre tepki veriyor. Bu teknolojileri aklınızın bir köşesinde tutun, bunları zamanla daha çok cihazda göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Apple Watch’un en önemli handıkapı iPhone 5, 5S, 5C, 6 veya 6 Plus olmadan kullanılamıyor olması. Telefondan ayrı bir ürün olarak tasarlanması daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirdi.

Şu an için 9 ülkede satışı devam eden akıllı saatin, ülkemize Haziran sonu gibi ulaşması bekleniyor. Buypasa.com bu noktada ülkemizde elini en çabuk tutan online alışveriş sitesi gibi görünüyor. Ön sipariş alımlarını kısa bir süre içerisinde başlatacağını belirten bu e-ticaret sitesine https://buypasa.com adresinden ulaşabilirsiniz.


+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle